RSS

Hornolipovská 10

HORNOLIPOVSKÁ 10

17. leden 2009 patřil jako každým rokem v tuto dobu závodu v běhu na lyžích. Hornolipovská 10 se běžela již po 8. A samozřejmě i letos byla účast velká:100_27791

Na celé trati byla 1 občerstvovací stanice a to právě v lesním baru, která při probíhání závodu přišla určitě každému vhod …

100_2792

Nejrychlejší závodník, kterým byl: Prášil Vítězslav mladší, trať dlouhou 10 km uběhl v čase 00:50:42.

Pozdrav závodníkům měl starosta obce Lipová – lázně : Luboš Žmolík (vlevo), ten hlavní z nejhlavnější, organizér celé soutěže Joža Sekula (uprostřed) a o zábavu se postaral Zdeněk Korčian (vpravo)

100_2774

Věřím, že jsme si všichni závod velmi užili a můžem se zas těšit na 9. ročník neboť jak je dáno: BUDE ZASE LEDEN, NO TAK CHLAPI, JEDEM…